Seesmic

Seesmic 1.8.4

Zaawansowany klient Twittera i Facebook

Zalety

  • Intuicyjna obsługa
  • Ogromna funkcjonalność

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Seesmic to darmowa aplikacja do korzystania z serwisu mikroblogowego Twitter na telefonie z systemem Android. Charakteryzuje się bardzo dużą funkcjonalnością i obsługą kilku kont na raz.

Seesmic umożliwia korzystanie z więcej niż jednego konta w serwisie Twitter, przy czym należy zdefiniować, które z tych wprowadzonych ma być domyślne. W widoku głównym mamy do dyspozycji zakładki z aktualizacjami naszych znajomych, wiadomościami prywatnymi oraz wzmiankami o nas. Możemy także publikować nasze własne aktualizacje i zamieszczać w nich zdjęcia a także dane z geolokalizacji.

Seesmic daje dostęp do praktycznie wszystkich opcji oferowanych przez Twittera. Program posiada bardzo rozbudowane menu, pozwalające szczegółowo określić zachowanie programu w poszczególnych sytuacjach. Do dyspozycji mamy kilka usług skracania linków, a także niezliczone opcje powiadamiania o nowych tweetach. Pomimo zawiłości całego menu, z programu korzysta się bardzo intuicyjnie i bez problemów.

Seesmic to jeden z lepszych klientów Twittera na platformę Android. Ogromne możliwości konfiguracji, obsługa wielu kont i duża funkcjonalność to jego główne zalety.

Najczęściej pobierane Dodatki na android

Więcej

Opinie użytkowników o Seesmic